Startlijsten
Lijst gemaakt op: 23-09-2018 10:29:58


Zondag 23 september 2018 KNHS
Hippisch Concours de Zilveren Kraaij
Aanvang klasse BB / B om 09.00 uur
Parcourlopen aanvang 08.45 uur en tijdens het verhogen naar de cat. D
Hou onze facebookpagina Ruitershop Kraaij in de gaten voor de richttijden.

Datum: 23-09-2018
Aanvang: 09:00

nr.RuiterPonyKl.Cat.P.nr.
1Gustina KarssenBlijBA 
2Gustina KarssenBlijBA 
 Verhogen    
3Fleur Groot JebbinkPetraBB 
4Robine SminkAnkyBB 
5Fleur Groot JebbinkPetraBB 
6Robine SminkAnkyBB 
 Verhogen    
7Eline WijersMistyBC 
8Pieter Groot JebbinkAmberBC 
9Eline WijersMistyBC 
10Pieter Groot JebbinkAmberBC 
11Rosa FoppenBailando B.BC 
12Sam DimmendaalCalamity JaneBC 
13Rosa FoppenBailando B.BC 
14Silke Van Riel (HC)MagnumBC 
15Indy KoelewijnEnjoy For UsBC 
16Silke Van Riel (HC)MagnumBC 
17Indy KoelewijnEnjoy For UsBC 
18Finique Farhan kholaIke WHBC 
19Aimee KostelijkCasperBC 
20Finique Farhan kholaIke WHBC 
21Aimee KostelijkCasperBC 
22Sam DimmendaalBrenda del CostanzoBBD1e
23Lotte SinooMalķBBD1e
24Jeanita Van DuinenWicked Night ShadowBBD1e
25Sam DimmendaalBrenda del CostanzoBBD2e
26Lotte SinooMalķBBD2e
27Jeanita Van DuinenWicked Night ShadowBBD2e
 Verhogen + Parcourlopen    
28Lisa KunzeHarry's Horse Pearsy's SonBD 
29Lieke De JongAnjershof's RodrigoBD 
30Lisa KunzeHarry's Horse Pearsy's SonBD 
31Lieke De JongAnjershof's RodrigoBD 
32Dounya AnthonySaffier De L'eguilleBD 
33Yara Van den BergPepperBD 
34Dounya AnthonySaffier De L'eguilleBD 
35Yara Van den BergPepperBD 
36Donna VerhoevenIl ShumatiBD 
37Julia KlijnstraJoJoBD 
38Donna VerhoevenIl ShumatiBD 
39Julia KlijnstraJoJoBD 
40Kaylee Van EsveldIllimitado IrisBD 
41Ilse van den BergKrijg nou watBD 
42Kaylee Van EsveldIllimitado IrisBD 
43Ilse van den BergKrijg nou watBD 
44     
45Sanna Van RuitenbeekTen Ankers Honey VivienneBD 
46     
47Sanna Van RuitenbeekTen Ankers Honey VivienneBD 
48Sem Van LagenPinkeltjeBD 
49Maud Van OsTexas OllieBD 
50Sem Van LagenPinkeltjeBD 
51Maud Van OsTexas OllieBD 
52Valerie van DrieVIPBD 
53Tess HerweijerColoradoBD 
54Lily Van der Knaap (HC)KingBD 
55Valerie van DrieVIPBD 
56Tess HerweijerColoradoBD 
57Lily Van der Knaap (HC)KingBD 
58Jeanita Van DuinenOrchids KoenBD 
59Fleur JongejansToeternitoeBD 
60Jeanita Van DuinenOrchids KoenBD 
61Ceciel RippenMaraBBE1e
 Verhogen    
62Anouk GerritsenCherryBE 
63Geraline WorstKantje's DiŽgoBE 
64Anouk GerritsenCherryBE 
65Geraline WorstKantje's DiŽgoBE 
66Billie Bloem VenhuizenLunaBE 
67Machteld De RooyRintjeBE 
68Billie Bloem VenhuizenLunaBE 
69Machteld De RooyRintjeBE 
70Louise De BeijerZina FBE 
71Ceciel RippenMaraBE 
72Louise De BeijerZina FBE 


Terug naar de top

Zondag 23 september 2018 KNHS
Hippisch Concours de Zilveren Kraaij
Klasse L aansluitend aan de klasse B
Parcourlopen tijdens het verhogen naar de klasse L
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst
Hou onze facebookpagina Ruitershop Kraaij in de gaten voor de richttijden.

Datum: 23-09-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyKl.Cat.P.nr.
1Geralda Ter MaatenJessyLA 
2Philine KostelijkOlkeLA 
3Geralda Ter MaatenJessyLA 
4Philine KostelijkOlkeLA 
 Verhogen    
5Lotte BorgersSmartieLB 
6Britt Van den BrinkO'dyssee D.J.LB 
7Lotte BorgersSmartieLB 
8Britt Van den BrinkO'dyssee D.J.LB 
9Fleur VernooyBonnyLB 
10Joy NeumanJumperLB 
11Fleur VernooyBonnyLB 
12Joy NeumanJumperLB 
13Jules van ManenWhite PowerLB 
14LoÔs WilschutBliszLB 
15Jules van ManenWhite PowerLB 
16LoÔs WilschutBliszLB 
17Lotte BorgersMirjamLB 
18Lotte BorgersMirjamLB 
 Verhogen    
19Luc DimmendaalShutterflyLC 
20Mariesa VeenstraRoxieLC 
21Luc DimmendaalShutterflyLC 
22Mariesa VeenstraRoxieLC 
23Fleur VernooyLvS AbbyLC 
24Lotte BorgersBobbieLC 
25Fleur VernooyLvS AbbyLC 
26Lotte BorgersBobbieLC 
27Noortje SchillemansLady May FlowerLC 
28Luc DimmendaalChin ChinLC 
29Noortje SchillemansLady May FlowerLC 
30Luc DimmendaalChin ChinLC 
 Verhogen + Parcour lopen    
31Janske Van den BrakenBoydLD 
32Fleur JongejansCelineLD 
33Mick FlintropKay`s WorldLD 
34Fleur JongejansCelineLD 
35Mick FlintropKay`s WorldLD 
36Lisa PolCupidoLD 
37Ava-kee UittenbogerdHandsome Boy WELD 
38Lisa PolCupidoLD 
39Ava-kee UittenbogerdHandsome Boy WELD 
40Kate NienhuisPablo KNLD 
41Tamar BlonkKrimhLD 
42Kate NienhuisPablo KNLD 
43Tamar BlonkKrimhLD 
44Vellerie Van HeerdeCleopatraLD 
45Vivian KraakGrťach Caisil CaitLD 
46Vellerie Van HeerdeCleopatraLD 
47Vivian KraakGrťach Caisil CaitLD 
48Lotte Van MaanenOudeland's FoxLD 
49     
50Lotte Van MaanenOudeland's FoxLD 
51Janske Van den BrakenJoly's Honey BeeLD 
52Fieke BettinkDe Mensinghe`s LenteLD 
53Guusje Van den BrakenJoly's HoneyRoseLD 
54Sammy jo PijpersSulaatik's PellegrinoLD 
55Fleur Jongejans (HC)ToeternitoeLD 
56Stan Schillemans (HC)JodyLD 
 Verhogen    
57Sophie Van DuinkerkenFaganitaLE 
58Thimo Van KuijkKasanova van de GrenshoeveLE 
59Sophie Van DuinkerkenFaganitaLE 
60Thimo Van KuijkKasanova van de GrenshoeveLE 
61Chloe Van StraatenTe-quieroLE 
62Jens BlonkEsgravinLE 
63Chloe Van StraatenTe-quieroLE 
64Jens BlonkEsgravinLE 
65Fabienne KraakCute-Girl CHSLE 
66Maxine DrostHekarla SIHLE 
67Fabienne KraakCute-Girl CHSLE 
68Maxine DrostHekarla SIHLE 
69Maud Van Deuveren (HC)FienLE 


Terug naar de top

Zondag 23 september 2018 KNHS
Hippisch Concours de Zilveren Kraaij
Klasse M / Z / ZZ aansluitend aan de klasse L
Parcourlopen tijdens het verhogen naar de klasse M
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst
Hou onze facebookpagina Ruitershop Kraaij in de gaten voor de richttijden.

Datum: 23-09-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyKl.Cat.P.nr.
1Mick FlintropSil`s WorldMC 
 Verhogen    
2Stan Schillemans (HC)JodyMD 
3Sammy jo PijpersSulaatik's PellegrinoMD 
4Fieke BettinkDe Mensinghe`s LenteMD 
5Quinty KeurZeusMD 
6Babette HaanschotenKensingtonMD 
7Quinty KeurZeusMD 
8Babette HaanschotenKensingtonMD 
9Lizet Van WeelieMirandaMD 
10Gioia LubThe Edge of Orchid'sMD 
11Lizet Van WeelieMirandaMD 
12Gioia LubThe Edge of Orchid'sMD 
13Marlou BruilDa SilvaMD 
14Gerco RientiesKingstonMD 
15Marlou BruilDa SilvaMD 
16Gerco RientiesKingstonMD 
17Fleur JongejansFor FunMD 
18Dominique Van RouwendaalCL Quality TimeMD 
19Fleur JongejansFor FunMD 
20Dominique Van RouwendaalCL Quality TimeMD 
21Destiny LevermanMojitoMD 
22Brent MinnenGolden FutureMD 
23Destiny LevermanMojitoMD 
24Brent MinnenGolden FutureMD 
25Tara WiemersEnergyMD 
26Guusje Van den BrakenMiss BlackMD 
27Tara WiemersEnergyMD 
28Fieke Bettink (HC)Lucky DMD 
29Babette Haanschoten (HC)Easy GirlMD 
 Verhogen + Parcour lopen    
30Anna OlieChivaroME 
31Esmay BrussenHappinessME 
32Anna OlieChivaroME 
33Esmay BrussenHappinessME 
34Maud Van DeuverenFienME 
 Verhogen    
35Babette HaanschotenEasy GirlZD 
36Liesje VrolijkRaisa CestaniiZD 
37Ben Van der WeijdenJerry-leeZD 
38Liesje VrolijkRaisa CestaniiZD 
39Ben Van der WeijdenJerry-leeZD 
40Quinty KeurKinka's BoyZD 
41Lily Van der KnaapTiŽstoZD 
42Quinty KeurKinka's BoyZD 
43Lily Van der KnaapTiŽstoZD 
44Elise DeurwaarderZeppZD 
45Fieke BettinkLucky DZD 
46Elise DeurwaarderZeppZD 
47Sammy jo PijpersSulaatik's Mixed MarmeladeZD 
48Kelly JonkerVitoZD 
49Lily Van der KnaapFire FoxZD 
50Alexandra SchellingJimtownZD 
51Lily Van der KnaapFire FoxZD 
52Alexandra SchellingJimtownZD 
53Babette HaanschotenBliksemZD 
 Verhogen    
54Kelly JonkerVitoZZD 
55Babette HaanschotenBliksemZZD 
56Liesje VrolijkStarbucksZZD 
57Ben Van der Weijdenflow girlZZD 
58Liesje VrolijkStarbucksZZD 
59Ben Van der Weijdenflow girlZZD 


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)