Startlijst lessen wedstrijd zaterdag 9 april 2022

 

Inschrijfgeld: € 9,00 p.p. , kan betaald worden in de kantine op de dag zelf

Aanvang wedstrijd : 13.30 uur

Kijk goed bij je eigen les groep hoe laat je uiterlijk aanwezig dient te zijn. De starttijden zijn richt tijden hier kan vanaf geweken worden.

 

Prijsuitreiking is aan het einde van de wedstrijd!

 

Startlijst 9-4-2022
Dinsdag 19.30 uur Kim
1 13.30 uur 1 Megan van de Ridder Niek
2 Jolanda van Kempen Mister B
Uiterlijk aanwezig om 12.50 uur 3 Marnick Jansen Zimbro
4 Clarissa Brink Brave
5 Ivana van Bonzel Appie
6 Kim Kole Easy
2 13.40 uur Donderdag 16.00 uur Carolijn
1 Noortje van de Weijer Mon Amie
Uiterlijk aanwezig om 13.00 uur 2 Hannah Knipping Noa
3 Bo Nicolai Viva
4 Amy Dusschoten Murphy
5 Neva Loerakker Pino
6 Bo van Rootselaar Olaf
7 Lenthe Wolters Yordi
3 13.50 uur Vrijdag 18.00 uur Carolijn
1 Norah Bosch Evita
Uiterlijk aanwezig om 13.10 uur 2 Emma Carter Boy
3 Romy Huyskes Latina
4 Danique Herreburgh Max
5 Mandy Nijhof James
6 Lotte Kleinveld Forever
7 Mirte Koelman Dancer
8 Lucy van Hensbergen Rio
4 14.00 uur Woensdag 15.30 uur Eline
1 Elynn Muijs Boelie
Uiterlijk aanwezig om 13.20 uur 2 Sarah van Vught Pinkeltje
3 Noor de Groot Elmo
4 Deise Wiezer Donald
5 Dani Keuchenius Spirit
6 Sammie van de Groep Houston
7 Noa Maria Walles Flower
5 14.10 uur Zaterdag 11.00 uur Carolijn
1 Chantal Paffen Niek
Uiterlijk aanwezig om 13.30 uur 2 Floor Markslag Japan lp
3 Nadine Meister Guusje
4 Jade Kollen Joey lp
5 Susan Ligtermoet Easy
6 Carlijn Palmers Appie
7 Danique Nagelkerke Sunny ep
8 Fleur Vreugdenhil Mister B
6 14.20 uur Maandag 16.00 uur Carolijn
1 Lotte Verweij Murphy
Uiterlijk aanwezig om 13.40 uur 2 Lise Post Flower
3 Liselot van der Haar Viva
4 Evi Evers Pino
5 Saige van Beek Olaf
6 Lotte van Dungen Corland
7 Esmee Verweij Mon Amie
7 14.30 uur Dinsdag 18.30 uur Kim
1 Leanne van Kempen Brave
Uiterlijk aanwezig om 13.50 uur 2 Mandy Nijhof Dancer
8 14.40 uur Dinsdag 16.00 uur Nicole
1 Fiep Bolding Star
Uiterlijk aanwezig om 14.00 uur 2 Sanne Bokkers Evita
3 Saar van Putten Noa
4 Robin van Dijk Max
5 Yfke Buitink Rio
9 14.50 uur Donderdag 17.00 uur Carolijn
1 Isa van der Bor Donald
Uiterlijk aanwezig om 14.10 uur 2 Jaylee Verweij Houston
3 Rifka Liverstro Duncan
4 Floor van Dorssen Pino
5 Norea Wiessenekker Viva
6 Rania Laroussie Flower
7 Hannah Bijl Elmo
8 Hanna van Elp Boelie
9 Charlotte Baan Niek
10 Nina Runhaar Olaf
10 15.00 uur Vrijdag 16.00 uur Nicole
1 Anna Bos Matthias lp
Uiterlijk aanwezig om 14.20 uur 2 Gerwin Scheurs Latina
3 Cheyenne van Dasselaar Rio
4 Danique van der Heeden Forever
5 Lynn Ruiter Mon Amie
11 15.10 uur Zaterdag 10.00 uur Carolijn
1 Cecile de Boer Appie
Uiterlijk aanwezig om 14.30 uur 2 Jaidy van Esveld Brave
3 Romee op’t Hof Boy
4 Minke van Rossum Zimbro
5 Suze Rietsnijder Max
6 Floor Boezeman James
7 Nikita Steenbeek Easy
8 Judith Haverkamp Mister B
12 15.20 uur Dinsdag 17.00 uur Eline
1 Lynn Bor Spirit
Uiterlijk aanwezig om 14.40 uur 2 Mika Foekens Yordi
3 Fleur Beijer Donald
13 15.30 uur Woensdag 15.30 uur Carolijn
1 Julia Jansen Flower
Uiterlijk aanwezig om 14.50 uur 2 Evy Bezembinder Murphy
3 Lieke Bolk Olaf
4 Noor Braal Corland
6 Sanne Aufenecker Noa
14 15.40 uur Zaterdag 12.00 uur Nicole
1 Amy Moorlag Rio
Uiterlijk aanwezig om 15.00 uur 2 Merel Poppenk Boy
3 Lynn Plender Evita
4 Luna Benedictus Viva
5 Vera Zwaagstra Niek
6 Sophie van den Bos Duncan
7 Emma Splinter Max
8 Yfke van der Meer Star
9 Hanne van der Meer Elmo
10 Maud Geudeker James
11 Lieke Jans Pino
15 15.50 uur Vrijdag 13.45 uur Carolijn
1 Selba Ibis Forever
Uiterlijk aanwezig om 15.10 uur 2 Farzaneh Nardi Houston
16 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur Eline
1 Chloe Deurloo Yordi
Uiterlijk aanwezig om 15.20 uur 2 Mila Engel Mon Amie
3 Lara van Lagen Elmo
4 Ileen van de Bunt Boelie
5 Aimee Plender Pinkeltje
6 Norah de Vetten Olaf
17 16.10 uur Maandag 17.00 uur Carolijn
1 Elena Merkus Noa
Uiterlijk aanwezig om 15.30 uur 2 Iris Doornekamp Corland
3 Sarah van Veen Murphy
4 Julia Korlaar Star
5 Lisanne Bast Evita
6 Cilia Jansen Donald
7 Manou van de Kamp Viva
8 Lynn van Wolfswinkel Flower
18 16.20 uur Woensdag 17.30 uur Nicole
1 Fleur van de Molen Easy
Uiterlijk aanwezig om 15.40 uur 2 Jessica van de Vuurst Rio
3 Lotte Bakker Appie
4 Jule de Grote Max
19 16.30 uur Zaterdag 09.00 uur Carolijn
1 Britt van Hattum Houston
Uiterlijk aanwezig om 15.50 uur 2 Fiona Niebeek Olaf
3 Jiska Gerrits Spirit
4 Chanel van de Vijver Corland
5 Kirsten Pijfers Mon Amie
6 Wiktoria Kaszny Yordi
20 16.40 uur Woensdag 19.30 uur Nicole
1 Johannes van Luijk Boy
Uiterlijk aanwezig om 16.00 uur 2 Marjolein Middelkoop Mister B
3 Farzaneh Nardi Forever
4 Quendela Wilgenburg Niek
21 16.50 uur Maandag 18.00 uur Carolijn
1 Alyssa de Keijzer Zimbro
Uiterlijk aanwezig om 16.10 uur 2 Celine Smink James
3 Julia Dodds Appie
4 Fien Smink Noa
5 Mijntje Kleinveld Rio
6 Judith Idema Dancer
7 Rozemarijn Melgers Evita
22 17.00 uur Vrijdag 16.00 uur Carolijn
1 Fayenne Bernardus Donald
Uiterlijk aanwezig om 16.20 uur 2 Pien Dee Elmo
3 Fenna Koelewijn Murphy
4 Yoëlla Poenaru Pinkeltje
5 Laurie Dee Olaf
6 Dani de Ruig Spirit
7 Benthe Groen Corland
8 Bregje Scheurs Pino
23 17.10 uur Vrijdag 17.00 uur Nicole
1 Nienke van Schoonhoven Max
Uiterlijk aanwezig om 16.30 uur 2 Joy Schinkel Boelie
3 Sienna Antonis Yordi
4 Marije van Schoonhoven Mon Amie
5 Levi de Vries Niek
6 Kiowa van Dasselaar Houston
7 Danielle van Veen Viva
8 Pam Kuijer Flower
9 Jessie Groen Corland
24 17.20 uur Donderdag 18.00 uur Eline
1 Dominique Graas Rio
Uiterlijk aanwezig om 16.40 uur 2 Elina Hajipour James
3 Daphne van der Hoeven Noa
4 Celeste Leeuwis Latina
5 Nikki Gasseling Mathias
6 Evi Brinkhuis Easy
7 Emma van Dommelen Appie
8 Iris van Nieuwenhoven Duncan
9 Evy van der Zijden Evita
10 Anouk van den Reek Star
25 17.30 uur Dinsdag 16.00 uur Eline
1 Tess van der Horst Elmo
Uiterlijk aanwezig om 16.50 uur 2 Tess Ruizendaal Donald
3 Dilber Eksik Murphy
26 17.40 uur Woensdag 16.30 Carolijn
1 Famke Horstman Spirit
Uiterlijk aanwezig om 17.00 uur 2 Elise van Veen Houston
3 Aimee-Roos Klomp Niek
4 Josephine Morren Boelie
5 Annabel Kole Mon Amie
6 Sara Nieuwenhuyse Yordi
7 Annelore Hoenderdaal Corland
8 Luna Tiddens Pinkeltje
9 Sofie Arends Viva
27 17.50 uur Zaterdag 11.00 uur Eline
1 Marijne van de Vlag Max
Uiterlijk aanwezig om 17.10 uur 2 Lois van Veen Olaf
3 Marit Butler Forever
4 Mare Rijnders Noa
5 Josephine Baan Rio
6 Lisa Markhorst Duncan
7 Lizzie Bolk Evita
8 Jelijn Beukers Flower
9 Maerle Markhorst Pino
28 18.00 uur Zaterdag 12.00 uur Carolijn
1 Anouk Jans Latina vp
Uiterlijk aanwezig om 17.20 uur 2 Fleur Petersen Buddy ep
3 Senna Brons Dancer
4 Isa van Beek Donald
5 Frederique van Dormael Zimbro vp
6 Ilona Willemse Brave
Aansluiten prijsuitreiking