Startlijsten
Lijst gemaakt op: 17-05-2019 12:17:55


Vrijdag 17 mei 2019 KNHS Springen paarden
Klasse BB aanvang 11.00 uur
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Opgeven kan via mijn KNHS of mail naar wedstrijden@ruitersportcentrum.nl

Datum: 17-05-2019
Aanvang: 11:00

nr.Comb.nr.RuiterPaardVaderKl.
1 Edwin BreukinkNN1 BB80
2 Krzystof OklaJacks--BB80
3 Sandra SchmückerKiss Me BB80
4 Krzystof OklaJacks--BB80
5 Francisca Mostertkenzo NMB BB80
6 Wilma Van der Holst - LangemheenKentucky BB80
7 Francisca Mostertkenzo NMB BB80
8 Wilma Van der Holst - Langemheen (HC)Kentucky BB80
9874050KJAnna De JongeKarmelietLucky won van het bevrydthofBB80
10 Jil VerheijKa Boom BB80
11874050KJAnna De Jonge (HC)KarmelietLucky won van het bevrydthofBB80
12 Marco VerbeekKittie BB80
13 Mark Van den TopDotte Z BB80
14 Marco Verbeek (HC)Kittie BB80
15 Edwin BreukinkNN2 BB80
16750092BJFeline De JongeBob MarleyVader OnbekendBB80
17 Krzystof OklaStarman--BB80
18 Sandra Schmücker (HC)Hype BB80
19 Krzystof OklaStarman--BB80
  Verhogen 90 cm   
20698609GFGerdine FrensGuess WhoKreatorBB90
21750092BJFeline De JongeBob MarleyVader OnbekendBB90
22 Wendy HaverlagKuasi Blue BB90
23 Lisa KlopmanNN1 BB90
24 Chyara ChornelisHeavenly BB90
25653487CVSyanne VisserClaude-marieSandreoBB90
26 Chyara Chornelis (HC)Heavenly BB90
27880405ISLaura SpekenbrinkIvaro BB90
28868058IFGerdine FrensInfinity HbEverdaleBB90
29 Edwin BreukinkNN3 BB90


Terug naar de top

Vrijdag 17 mei 2019 KNHS Springen paarden
Klasse B HC aansluitend aan de klasse BB
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Richttijd circa 12.15 uur, voor actuele tijden volg onze facebookpagina Ruitershop Kraaij.
Opgeven kan via mijn KNHS of mail naar wedstrijden@ruitersportcentrum.nl

Datum: 17-05-2019
Aanvang: 00:00

nr.Comb.nr.RuiterPaardVaderKl.
1 Jil Verheij (HC)Knock Out B
2 Henk Wieberdink (HC)NN4 B
3 Marco Verbeek (HC)Jazamieke vdl B
4880405ISLaura Spekenbrink (HC)Ivaro B
5 Krzystof Okla (HC)Diva--B
6653487CVSyanne Visser (HC)Claude-marieSandreoB
7 Krzystof Okla (HC)Diva--B
8 Wendy Haverlag (HC)Kuasi Blue B
9 Mark Van den Top (HC)Kaziera Fudieta B
10 Lisa Klopman (HC)NN1 B
11868058IFGerdine Frens (HC)Infinity HbEverdaleB
12847371IKJan-willem Kraay (HC)I'M BlueEmilionB
13 Henk Wieberdink (HC)NN5 B
14 Marco Verbeek (HC)Champ Z B
15865965JHDanielle Van Harskamp (HC)JurEntertainerB
16 Krzystof Okla (HC)Bamako--B
17 Luca Coata (HC)Just London B
18854628OEBernadette Van Essen (HC)Onassis de JongeInshallah De MuzeB
19871171GBJenny Van den Burg (HC)Geni-StarAragornB
20870716JSLaura Spekenbrink (HC)JillarooStarpowerB
21876650CSSandra Schmücker (HC)CrunchCardentoB
22875059ABJantina Bakker (HC)AirforceHold Up PremierB
23 Henk Wieberdink (HC)NN3 B
24 Marco Verbeek (HC)Nibali B
25 Edwin Breukink (HC)NN4 B
26871433GOKrzystof Okla (HC)Gemini--B


Terug naar de top

Vrijdag 17 mei 2019 KNHS Springen paarden
Klasse L aansluitend aan de klasse B HC
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Richttijd circa 13.00 uur, voor actuele tijden volg onze facebookpagina Ruitershop Kraaij.
Opgeven kan via mijn KNHS of mail naar wedstrijden@ruitersportcentrum.nl

Datum: 17-05-2019
Aanvang: 00:00

nr.Comb.nr.RuiterPaardVaderKl.
1867964IBFrank BuitenhuisImagineDexter RL
2854628OEBernadette Van EssenOnassis de JongeInshallah De MuzeL
3871171GBJenny Van den Burg (HC)Geni-StarAragornL
4871433GOKrzystof OklaGemini--L
5875059ABJantina BakkerAirforceHold Up PremierL
6 Henk WieberdinkNN6 L
7880403HSLaura SpekenbrinkHappy van Speekenbeek L
8863180HWGijs Van WinkoopHollywoodZirocco BlueL
9 Lara Bredewoud (HC)Hera Trema L
10855118AKMartine Dimmendaal - KempkesAlandria ZAndiamoL
11 Luca CoataJager L
12863480CVMarco VerbeekCaffee noirCasalitoL
13876153CKCharlotte Van KeulenChintano 4ChintanL
14803255EKJan-willem Kraay (HC)ElmarEldorado v/d ZeshoekL
15876153CKCharlotte Van Keulen (HC)Chintano 4ChintanL
16861258JHDanielle Van HarskampJamesZirocco BlueL
17     
18856257DBFrank BuitenhuisDwivoli van de groote kampsDenzel van het MeulenhofL
19803255EKJan-willem Kraay (HC)ElmarEldorado v/d ZeshoekL
20820487HPLourenco MonneeHolyMoly FHQ. Breitling LSL
21862960EBEsmay BrussenErnesto HZUkatoL
22838859IWHenk WieberdinkIndiamo 24AndiamoL
23741087EHRianka HazelegerEfrojack-GCanturanoL
24821135FEBernadette Van EssenFaberCointreauL
25872306GWAnnet Van WinkoopGregorius v/d vrendtEmilionL
26861271EBNienke BouwUniUnaniemL
27875112HTMark Van den TopHimalayaCassanova ZL
28866624JSLaura SpekenbrinkJajepen's JackpotEmilionL
29786652HWGijs Van WinkoopHudson bayNumero UnoL
30756866GBJenny Van den BurgGentlemanQuerly ElvisL
31853690NBFrank BuitenhuisNiosina van de groote KampsNabab De ReveL
32 Lara Bredewoud (HC)Idaho L L
33 Luca CoataJust London L
34863479LVMarco VerbeekLevista proosthofEvisto Alpha ZL
35867546CBHelga Van de BuntCapiteulCassini GoldL


Terug naar de top

Vrijdag 17 mei 2019 KNHS Springen paarden
Klasse M aansluitend aan de klasse L
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Richttijd Circa 14.30 uur, voor actuele tijden volg onze facebookpagina Ruitershop Kraaij.
Opgeven kan via mijn KNHS of mail naar wedstrijden@ruitersportcentrum.nl

Datum: 17-05-2019
Aanvang: 00:00

nr.Comb.nr.RuiterPaardVaderKl.
1 Lara Bredewoud (HC)Idaho L M
2875112HTMark Van den TopHimalayaCassanova ZM
3 Lara Bredewoud (HC)Hera Trema M
4786652HWGijs Van WinkoopHudson bayNumero UnoM
5880556LBDiaa BeshirLincon Park M
6865479CBFrank BuitenhuisCrystall ZCrown ZM
7 Luca CoataGravitas M
8812636GMKlaas MostertGeneral darcoDarcoM
9829539ISLaura SpekenbrinkIci Katie GoldCassini GoldM
10758509FBLeontine BruinFloridaCarthino ZM
11869603HJNoa JansenHighnessDouglasM
12782707GBKars Bonhof (HC)Gernice van de postbaanNumero UnoM
13838859IWHenk WieberdinkIndiamo 24AndiamoM
14756866GBJenny Van den BurgGentlemanQuerly ElvisM
15720848ZKNaomi Van de KliftZavinoDamiroM
16761860FHWendy HaverlagFirelightIndoradoM
17855119NKMartine Dimmendaal - KempkesNorhaya ZNabab de ReveM
18     
19849409GBFrank BuitenhuisGentlemenIndoctroM
20768832EKJan-willem Kraay (HC)EzilotVermontM
21754976GDAngela Van Daatselaar (HC)Grey riverNumero UnoM
22849428FMEmmelie Melssenformel einsFly HighM
23862365IBJan hein BrusseIce Man ChsVerdiM
24 Luca CoataFischicella M
25862949IGMichael GreeveIt's easyUkatoM
26872515ETMark Van den TopEarly tooCarthino ZM
27880552FBDiaa BeshirFuji M
28677232EMKlaas MostertEdzardUstinovM
29858906GSLaura SpekenbrinkGogo zwiggyZacharovM
30847952GBLeontine BruinGolddiggerCaleandroM
31822669EJNoa Jansen (HC)EscapeIndoctroM
32851849CBKars BonhofCarnehl CRCristokanM
33822191IBFrank BuitenhuisIdrigillKannan X-6261 SbsM


Terug naar de top

Vrijdag 17 mei 2019 KNHS Springen paarden
Klasse Z / ZZ aansluitend aan de klasse M
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Richttijd circa 16.00 uur, voor actuele tijden volg onze facebookpagina Ruitershop Kraaij.
Opgeven kan via mijn KNHS of mail naar wedstrijden@ruitersportcentrum.nl

Datum: 17-05-2019
Aanvang: 00:00

nr.Comb.nr.RuiterPaardVaderKl.
1862949IGMichael GreeveIt's easyUkatoZ
2822191IBFrank BuitenhuisIdrigillKannan X-6261 SbsZ
3843272HKJulian KraayHumonia b.Quality TimeZ
4868669ABNiels BrussenAgrio's WunderbarWilfredZ
5721756QDAngela Van DaatselaarQuilonQuinteroZ
6851849CBKars BonhofCarnehl CRCristokanZ
7856049LLMegan LaseurLavidaLevistanoZ
8653586DBLisa Bongers (HC)DonbalianCarthino ZZ
9787611WBFaye Van BruggenWilsonNumero UnoZ
10832374IBLeontine BruinIko LudineBerlinZ
11 Luca CoataFrou Frou Z
12857492GLFabienne Lichtenvoort catsGottiliaNumero UnoZ
13755109GGMichael GreeveEurohill's Ghicka-MolgaVinginoZ
14880554ABDiaa BeshirAldarb Z
15871234GKJulian KraayGlasgowZacharovZ
16834687IBFrank BuitenhuisIndicatorBreitlingZ
17843105KBNiels BrussenKaBeKo's DelinaCavalierZ
18754976GDAngela Van DaatselaarGrey riverNumero UnoZ
19     
20766498GBBas Van den BurgGate keeper jbEldorado Van De ZeshoekZ
21756993GPDanine PaterGulikaVerdiZ
22781221EHLaura HoefslootEquityNumero UnoZ
23782707GBKars BonhofGernice van de postbaanNumero UnoZ
24855652CLMegan LaseurCassanovaChristianZ
25837124EBLisa Bongers (HC)ElixerZacharovZ
26876231IGMichael GreeveIlian SolierMontenderZ
27871232GKJulian KraayGin tonicBossZ
28869853FBFrank BuitenhuisFlowTangelo Van De ZuuthoeveZ
29851729GBNiels BrussenGin ginPhin PhinZ
  Verhogen   
30 Luca CoataCassirana ZZ
31766498GBBas Van den BurgGate keeper jbEldorado Van De ZeshoekZZ
32756993GPDanine PaterGulikaVerdiZZ
33781221EHLaura HoefslootEquityNumero UnoZZ
34869853FBFrank BuitenhuisFlowTangelo Van De ZuuthoeveZZ
35879576GLMegan LaseurGullit HBCCantosZZ
36833406BJNoa JansenBlue-BayouBerlinZZ
37 Faye Van BruggenGreta Chioda Carentus ZZ
38879208DGMichael GreeveDacantosUp To DateZZ
39843277HKJulian KraayHadassaDer Senaat 111ZZ
40 Luca CoataCleo ZZ


Terug naar de top

Vrijdag 17 mei 2019 KNHS Springen paarden
Klasse 1.40m aansluitend aan de klasse Z / ZZ
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Richttijd circa 17.30 uur, voor actuele tijden volg onze facebookpagina Ruitershop Kraaij.
Opgeven kan via mijn KNHS of mail naar wedstrijden@ruitersportcentrum.nl

Datum: 17-05-2019
Aanvang: 00:00

nr.Comb.nr.RuiterPaardVaderKl.
1821674TBNiels BrussenTer Waele DoretteQuarzT
2830215KKJulian KraayKanniewaarzijnAragornT
3774640ABLeontine BruinAnitaire ZAndiamo ZT
4721756QDAngela Van DaatselaarQuilonQuinteroT
5778060HZIris ZwijnenburgFakatosaCavalierT
6744259GHJeroen HeijmansGladstoneSam RT
7     
8847399FBFrank BuitenhuisFreedomStakkatoT
9709946TGMichael GreeveTurbo ZThunder Van De ZuuthoeveT
10826566ABNiels BrussenAram Landro ZAir JordanT
11785964GKJulian KraayGrant utopiaCaramboleT
12818839EBLeontine BruinElegaalEldorado van de ZeshoekT


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)