Startlijsten
Lijst gemaakt op: 11-09-2018 10:14:00


Dinsdag 11 september 2018 KNHS Springen paarden
Aanvang Klasse B HC om 12.00 uur
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst

Datum: 11-09-2018
Aanvang: 12:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1Giovanni Romano (HC)JaliscoBP 
2Ricarda Van den Hul (HC)Jhonny BoyBP 
3Giovanni Romano (HC)JaliscoBP 
4Ricarda Van den Hul (HC)Jhonny BoyBP 
5Patrick Van der Schans (HC)DakotaBP 
6Henk Wieberdink (HC)NN1BP 
7Femke Van Roekel (HC)JoepBP 
8Biba McCaul (HC)JagerBP 
9Chris Fellers (HC)GambiaBP 
10Julian Kraay (HC)NN1BP 
11Patty De Groot (HC)ImpactBP 
12Jan-willem Kraay (HC)I'M BlueBP 
13     
14Karin Smit (HC)Hocus pocusBP 
15Harrison Hattea (HC)Iseline vd HagenhorstBP 
16Bram Roos (HC)EstaminkaBP 
17Noora Alquod (HC)Ice BlueBP 
18Ricarda Van den Hul (HC)Just Do ItBP 
19Jeanette Corbeek (HC)It's HimBP 
20Ricarda Van den Hul (HC)Just Do ItBP 
21Patrick Van der Schans (HC)IsabellaBP 
22Henk Wieberdink (HC)NN2BP 
23     
24Gert jan Van Esveld (HC)HaďtiBP 
25Elsemiek Van Roekel (HC)JorisBP 
26Giovanni Romano (HC)IliscoBP 
27Biba McCaul (HC)IndiBP 
28Giovanni Romano (HC)IliscoBP 
29Chris Fellers (HC)HighlightBP 
30Julian Kraay (HC)NN2BP 
31Patty De Groot (HC)IssebeziBP 
32Johan Worst (HC)Just Another StarBP 
33Ricarda Van den Hul (HC)IlmeretteBP 
34Patrick Van der Schans (HC)KimBP 
35Ricarda Van den Hul (HC)IlmeretteBP 
36Henk Wieberdink (HC)NN3BP 


Terug naar de top

Dinsdag 11 september 2018 KNHS Springen paarden
Klasse L aansluiten aan de klasse B HC
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Hou onze facebookpagina Ruitershop Kraaij in de gaten voor de richttijden.

Datum: 11-09-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1Femke Van RoekelDuvel de NessLP 
2Gert jan Van EsveldHaďtiLP 
3Valerie van KesterenKokoLP 
4Henk WieberdinkNN4LP 
5Julian KraayNN4LP 
6Belinda De GraafNN1LP 
7Laura SpekenbrinkHelloweenLP 
8Tim Breeschoten (HC)erdy vd ElsakkerLP 
9Dik BorgersGhislaineLP 
10Patty De GrootHotshotLP 
11     
12Francisca MostertHighvallyLP 
13Jordi WolfDubhay MBFLP 
14Kata Lehti (HC)DreamcatcherLP 
15Jeanine SchepNN1LP 
16Harrison Hattea (HC)IvoryLP 
17Bram Roos (HC)CidaneLP 
18     
19Don SasInventa D'OrLP 
20Henk WieberdinkNN5LP 
21Stefan Van VeldhuizenIntelligent VLP 
22Elisa Van de CraatsbugattiLP 
23Jorinde Bos (HC)Horieno dLP 
24Valerie van KesterenTarandosLP 
25Julian KraayNN3LP 
26Belinda De GraafNN2LP 
27Laura SpekenbrinkIci Katie GoldLP 
28Tim Breeschoten (HC)GorsinaaLP 
29Dik BorgersHaminka blue tnLP 
30Patty De GrootHardrockLP 
31Johan WorstGrace WSLP 
32Lola van der KnaapNN1LP 
33William SchreuderGstarLP 


Terug naar de top

Dinsdag 11 september 2018 KNHS Springen paarden
Klasse M aansluiten aan de klasse L
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Hou onze facebookpagina Ruitershop Kraaij in de gaten voor de richttijden.

Datum: 11-09-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1Patrick Van der SchansNounezMP 
2Jeanette CorbeekHallaMP 
3Valerie van KesterenFloggMP 
4Julian KraayNN5MP 
5Isabelle BoonGigantMP 
6Jordi Wolf (HC)ClintenMP 
7Megan LaseurGinellieMP 
8Patty De GrootFunnygirlMP 
9Lola van der KnaapNN1MP 
10William SchreuderGstarMP 
11     
12Jan-willem KraayEin BerlinerMP 
13Don SasExelentMP 
14Giovanni RomanoIbrahim B.MP 
15Don Sas (HC)ExelentMP 
16Giovanni Romano (HC)Ibrahim B.MP 
17Jorinde BosHorieno dMP 
18     
19Ingrid SchenkDukatoMP 
20Patrick Van der SchansHarettoMP 
21Jeanette CorbeekMazzelMP 
22Valerie van KesterenCarmintMP 
23Julian KraayNN6MP 
24Isabelle BoonInvestmentMP 
25Jordi WolfCorbiereMP 
26Megan LaseurCelineMP 
27Patty De GrootEkiraMP 
28Emma Van EsveldCaraskoMP 
29Biba McCaulGravitasMP 


Terug naar de top

Dinsdag 11 september 2018 KNHS Springen paarden
Klasse Z / ZZ aansluiten aan de klasse M
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Hou onze facebookpagina Ruitershop Kraaij in de gaten voor de richttijden.

Datum: 11-09-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1Biba McCaulGravitasZP 
2Johan WorstHigh Society WSZP 
3Belinda De GraafGo denceZP 
4William SchreuderEye of the TigerZP 
5Franka Van der LouwGalileoZP 
6Jordi WolfCorbiereZP 
7Lizzy LieverstCharmeurZP 
8Carolien KoopsLasupraZP 
9Elisa Van de CraatsCalimero Lico ZZP 
10Larissa HartkampGoldikaZP 
11Biba McCaulHabrinaZP 
12Patrick Van der SchansFor the MomentZP 
13Megan LaseurExtasyZP 
14     
15Laura HoefslootEquity van de SuyderseeZP 
16Isabelle BoonForlan van de SprengenbergZP 
17Valerie van KesterenHenson VKZP 
18Julia MookFinn van de ZonnehoeveZP 
19Johan WorstGorgeous vera wsZP 
20Belinda De GraafEstella WZP 
21William SchreuderQuintZP 
22Biba McCaulFlamant de SemillyZP 
 Verhogen    
23Jan-willem KraayEzilotZZP 
24Jeanette CorbeekEternal FlameZZP 
25     
26Franka Van der LouwDaladiumZZP 


Terug naar de top

Dinsdag 11 september 2018 KNHS Springen paarden
Klasse BB aansluiten aan de klasse Z / ZZ
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Hou onze facebookpagina Ruitershop Kraaij in de gaten voor de richttijden.

Datum: 11-09-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1Henk WieberdinkNN6BBP 
2Helga vd BuntNN1BBP 
3Dhidey HulshofDelthaBBP 
4Anna ludanyiHanneBBP 
5Martijn BouwmanRádiháza KirziaBBP 
6     
7Daniëlle van HarskampNN1BBP 
8Melanie StritzkeUblescaBBP 
9Henk WieberdinkNN7BBP 
10Johan WorstJadelineke WSBBP 
11Renee LieftinkUniversBBP 
12Sem Van LagenHenkyBBP 
13Carolien Koops (HC)Caro ZBBP 
14Liesbeth JonkersJasminBBP 
15Helga vd BuntNN2BBP 
16Dhidey HulshofJackpotBBP 
17Anna ludanyiIpollyBBP 
18Henk WieberdinkNN8BBP 


Terug naar de top

Dinsdag 11 september 2018 KNHS Springen paarden
Klasse B aansluiten aan de klasse BB
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Hou onze facebookpagina Ruitershop Kraaij in de gaten voor de richttijden.

Datum: 11-09-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1Suus OorthuijsenNN1BP 
2Julian KraayNN7BP 
3Julia MookHestia van de ZonnehoeveBP 
4Henk WieberdinkNN9BP 
5Dhidey HulshofDon FhiliphBP 
6Liesbeth JonkersJasminBP 
7Sem Van LagenHenkyBP 
8Carolien Koops (HC)Caro ZBP 
9Suus OorthuijsenNN2BP 
10Renee LieftinkUniversBP 
11Sanne JonkersIlavsca VBP 
12     
13? ?NN1BP 
14Sylvie RuissenThe Little White GuyBP 
15Jeroen BakkerDanteBP 
16Julian KraayNN8BP 
17Julia MookPenelopeBP 
18Henk WieberdinkNN10BP 
19Dhidey HulshofConqestadorBP 
20Suus OorthuijsenNN3BP 
21Talitha De GraafEcantosBP 


Terug naar de top

Dinsdag 11 september 2018 KNHS Springen paarden
Klasse L aansluiten aan de klasse B
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Hou onze facebookpagina Ruitershop Kraaij in de gaten voor de richttijden.

Datum: 11-09-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1Carolien KoopsGuantanameraLP 
2Jonneke ScholtenEscobarLP 
3Enrico Van ManenGuusLP 
4     
5Lia HerweijerFleurLP 
6Liesbeth JonkersI KnowLP 
7Suus OorthuijsenNN4LP 


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)