Startlijsten
Lijst gemaakt op: 16-09-2018 11:15:50


Zondag 16 september 2018 Hippisch Concours de Zilveren Kraaij
Ring 1
Aanvang 12.30 uur
Finale Klasse B t/m M1
De beste 3 ruiters over 2 proeven per klasse/dag, starten in de finale.
Rijden met hoofdstelnummer is verplicht, laatste 3 cijfers van je
combinatienummer! Hoofdstelnummers zijn eventueel tegen een borg van € 5,- af te halen bij het secretariaat.
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Prijsuitreiking te paard!

Datum: 16-09-2018
Aanvang: 12:30

nr.--tijdRuiterPaardKl.P.nr.
1--12:30Aline Timmer - van den HeuvelInfinityM115
2--12:38Danielle Berkelaar - LangerakObanM115
3--12:45Danielle Vliek - Van den PolHappynesM115
4--12:53Marcella KemperDolfinM115
5--13:00Jeannette Toonen - Van ZonHightlightM115
6--13:08Laura QuintIdool NM115
7--13:15Sara JansenNelsonL211
8--13:23Donatella ReulingFoxy Lady OhéL211
9--13:30Anouk CisloGwendelineL211
10--13:38Femke Kuipers - LadanImageL211
11--13:45Cynthia KuikenEadenL211
12--13:53Sem Van LagenHenkyL17
13--14:00Merel De HaasDHS DanubioL17
14--14:08Mandy BlomIlliestaL17
15--14:15Marjonne GouweleeuwGoldlion's Just For FunL17
16--14:23Cindy Grotenbreg - MulderBrouwer's Farao FerrariL17
17--14:30Stephanie StookerJirenda Klein HeiligenbergL17
18--14:38Annabel RootveldIndyL211
14:45Pauze (15 min.)   
19--15:00Nienke VersteegHommage d'ApacheB3
20--15:08Dayenne Van VeenBeauthyB3
21--15:15Demi VerhoefJasmijnB3
22--15:23Janneke VeldhuizenHaley-janeB3
23--15:30Gerrit MorrenJilvaniaB3


Terug naar de top

Zondag 16 september 2018 Hippisch Concours de Zilveren Kraaij
Ring 2
Aanvang 12.30 uur
Finale Klasse M2 t/m ZZ Licht
De beste 3 ruiters over 2 proeven per klasse/dag, starten in de finale.
Rijden met hoofdstelnummer is verplicht, laatste 3 cijfers van je combinatienummer! Hoofdstelnummers zijn eventueel tegen een borg van € 5,- af te halen bij het secretariaat.
Kijk de dag voor de wedstrijd na 20.30 uur voor de definitieve startlijst.
Prijsuitreiking te paard!

Datum: 16-09-2018
Aanvang: 12:30

nr.--tijdRuiterPaardKl.P.nr.
1--12:30Lisa De GraafBright-linghZZL31
2--12:38Oksana Van GemertServerius BrocZZL31
3--12:46Annabel RootveldQuality BoyZZL31
4--12:54Teresa Van WilgenburgGamblerZZL31
5--13:02Monique Laseur - Van DommelenAmazing LadyZZL31
6--13:10Kimberley Van GalenDonar VZZL31
7--13:18Anne Van de KieftDirk DZ227
8--13:26Chris EpskampZaphieraZ227
9--13:34FinaleFinaleZ227
10--13:42Annabel RootveldGeneration sjZ227
11--13:50Romy StaalGascoigneZ227
12--13:58Mark Van de DonkServius Don RemoZ227
13--14:06FinaleFinaleZ123
14--14:14Mariska WagensveldFuenteZ123
15--14:22FinaleFinaleZ123
16--14:30Suzanne Veldjesgraaf - OrtseDark DivaZ123
17--14:38FinaleFinaleZ123
18--14:46Gemma SasMeinte 490Z123
14:54Pauze (15 min.)   
19--15:09Leone HeijnenDucatiM219
20--15:17Ingrid SchenkHitmanM219
21--15:25Stefanie WaaijenbergGiovanniM219


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)