Lijst gemaakt op: 14-08-2023 20:23:14
Dressuur de Zilveren Kraaij
Met op zaterdag de finale
inschrijfgeld finale € 15.-
Om in aanmerking te komen voor de finale: in de klasse B t/m M2 gaan de beste 2 ruiters per klasse over 2 proeven per dag door
in de klasse Z1 t/m ZZL gaan de beste 4 ruiters per klasse door naar de finale op zaterdag 19 augustus
Je mag maximaal 1 keer als ruiter mee doen in elke ring
Zaterdag 19 augustus Kúr op muziek voor alle klasse opgeven kan door een mail te sturen naar wedstrijden@ruitersportcentrum.nl
(inschrijfgeld kúr op muziek € 15.-)
Kijk op de dag van de wedstrijd na 12.00 uur voor de laatste startlijst!!
kosteloos afmelden kan tot 14 dagen voor de wedstrijd.
maandag 1e proef
nr.--tijd | Ruiter | Paard | P.nr. |
---|---|---|---|
1--17:30 | Mieke Bon | Jill S.R. | 20 |
2--17:38 | Sytse Jan Duiverman | Lara | 20 |
3--17:45 | Mandy Van Ginkel | Levi | 20 |
4--17:53 | Angela Van de Klundert | Snowflake River | 20 |
5--18:00 | Alianne Van Dijkhuizen | Margje fan Kippenburg | 20 |
6--18:08 | Anouk Heikamp | Kueen B | 20 |
7--18:15 | Saskia De Kleuver | Janiki | 20 |
8--18:23 | Theresia Calis - Beekhuis | Gijs | 20 |
9--18:30 | Carolien Timmer | I-Punkt | 24 |
10--18:38 | Marloes Boelema | Jeltje | 24 |
11--18:45 | Ruby Berg | Noah Joy of Invictus | 24 |
12--18:53 | Ryan Tentije | Kilena | 24 |
19:00 | pauze / baanverkennen (10 min.) | ||
13--19:10 | Suzanne Veldjesgraaf - Ortse | Nash Sollenburg | 24 |
14--19:18 | Danielle Berkelaar - Langerak | Nuerette | 24 |
15--19:25 | Dorien Laport | Lars | 24 |
16--19:33 | Marieke Kouwenhoven | Madona | 24 |
17--19:40 | Anne Fieret | Narduc | 24 |
18--19:48 | Kirsten Hania - Nijzink | Claude-marie | 24 |
19--19:55 | Jolijn Dillen | Lady | 28 |
20--20:03 | Corinda Luttjeboer | Marciano DC | 28 |
21--20:10 | Paula Stegeman | Light of Other Days | 28 |
22--20:18 | Suzanne Veldjesgraaf - Ortse | Lord Flanell Dxb | 28 |
23--20:25 | Kimberley Kropf | Nimah De Jeu | 28 |
24--20:33 | Linda Stott | Lajoy | 28 |
25--20:40 | Tessa Groenendijk | Lord William | 28 |
Terug naar de top
maandag 2e proef
nr.--tijd | Ruiter | Paard | P.nr. |
---|---|---|---|
1--17:40 | Mieke Bon | Jill S.R. | 21 |
2--17:48 | Sytse Jan Duiverman | Lara | 21 |
3--17:55 | Mandy Van Ginkel | Levi | 21 |
4--18:03 | Angela Van de Klundert | Snowflake River | 21 |
5--18:10 | Alianne Van Dijkhuizen | Margje fan Kippenburg | 21 |
6--18:18 | Anouk Heikamp | Kueen B | 21 |
7--18:25 | Saskia De Kleuver | Janiki | 21 |
8--18:33 | Theresia Calis - Beekhuis | Gijs | 21 |
9--18:40 | Carolien Timmer | I-Punkt | 25 |
10--18:48 | Marloes Boelema | Jeltje | 25 |
11--18:55 | Ruby Berg | Noah Joy of Invictus | 25 |
12--19:03 | Ryan Tentije | Kilena | 25 |
19:10 | pauze/baanverkennen (10 min.) | ||
13--19:20 | Suzanne Veldjesgraaf - Ortse | Nash Sollenburg | 25 |
14--19:28 | Danielle Berkelaar - Langerak | Nuerette | 25 |
15--19:35 | Dorien Laport | Lars | 25 |
16--19:43 | Marieke Kouwenhoven | Madona | 25 |
17--19:50 | Anne Fieret | Narduc | 25 |
18--19:58 | Kirsten Hania - Nijzink | Claude-marie | 25 |
19--20:05 | Jolijn Dillen | Lady | 29 |
20--20:13 | Corinda Luttjeboer | Marciano DC | 29 |
21--20:20 | Paula Stegeman | Light of Other Days | 29 |
22--20:28 | Suzanne Veldjesgraaf - Ortse | Lord Flanell Dxb | 29 |
23--20:35 | Kimberley Kropf | Nimah De Jeu | 29 |
24--20:43 | Linda Stott | Lajoy | 29 |
25--20:50 | Tessa Groenendijk | Lord William | 29 |
Terug naar de top
Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)